Jūsų patogumui, už prekes galite sumokėti išankstiniu banko pavedimu, grynais pinigais arba mokėjimo kortele (siuntinio pristatymo metu)*!

1. Apmokėjimas išankstiniu banko pavedimu e-bankininkystės sistemoje.
Prisijungti prie savo banko e-bankininkystės sistemos, perveskite Užsakymo sumą į žemiau nurodytą UAB "Alintus" banko sąskaitą.

IŠANKSTINIO APMOKĖJIMO REKVIZITAI :

Gavėjo pavadinimas: UAB „Alintus"

Gavėjo sąskaita: LT467044000597623742

Gavėjo kodas: 304035279

Banko pavadinimas: AB SEB bankas  Banko kodas: 70440

Mokėjimo suma: ... EUR (kaip nurodyta "Iš viso mokėti")

Paskirtis: Užsakymo Nr.

_______________________________________________________________________________________________

2. Apmokėjimas tiesiogiai banko skyriuje. Atsispausdinus užsakymą, Jums patogiame banko sk. perveskite Užsakyme nurodytą sumą į  UAB "Alintus" banko sąskaitą.

Dėmesio: Pasirinkus "išankstinį apmokėjimą pavedimu", už prekes labai prašome apmokėti 3 darbo dienų laikotarpyje. Jeigu per šį laikotarpį apmokėjimo negauname, užsakymą galime atšaukti, siekiant išvengti tolimesnių nesusipratimų:(

________________________________________________________________________________________________

3. *Apmokėjimas grynaisiais pinigais arba mokėjimo kortele (tiesiogiai kurjeriui) siuntinio pristatymo metu.

Pristatymo kaina - 6.00 Eur. (kurjerio pristatymas 4.50 Eur. + pinigų surinkimo mokestis 1.50 Eur.)
A
pmokant grynais pinigais arba banko kortele tiesiogiai kurjeriui, užsakymo formoje, būtinai nurodykite teisingą savo informaciją: vardą, pavardę, pristatymo adresą ir telefono numerį, kuriuo kurjeris galėtų su Jumis susiekti.

Svarbu: Jeigu mokėsite grynais pinigais, būtinai turėkite tikslią pinigų sumą, kurią reikės sumokėti kurjeriui už prekes, siuntos pristatymo metu.

_________________________________________________________________________________________________

4. Sąskaitos faktūros išrašymas.

Jeigu su siuntiniu pageidaujate gauti ir sąskaitą-faktūrą, pildydami užsakymą, skiltyje "Kliento žinutė", prašome įrašyti pastabą, kad "Pageidauju gauti sąskaitą faktūrą".

Iškilus bet kokiems klausimams, kreipkitės į mus telefonu +370 684 21022 arba rašykite el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai