....Kad ir kiek skirtume laiko judėjimui ar sveikai mitybai, dažnai jo pritrūksta, o kiekvienas papildomas kilogramas, tarsi „išdavikas“, matomas dėvint sukneles ar kostiumėlius.  Tiesa tokia - ne kiekviena galime pasidžiaugti idealia figūra.

O štai šventės, draugų susibėgimai ar tiesiog vakarėliai artėja  ir mes sukame galvas, kaip atrodyti lieknesnėmis ir patrauklesnėmis. Juk tokia moteriška prigimtis – visada norisi atrodyti gražiai.

Daugelis iš mūsų, galbūt, net nežino, kad galime sau padėti labai paprastai.

Dažna Lietuvos moteris nėra girdėjusi apie liekninančius | figūrą formuojančius apatinius. Atsirastų ir tokių, kurios, galbūt, vertina juos prieštaringai.

Jie sukurti mums - moterims ir merginoms, ir gali skubiai pagelbėti kai to labai reikia,  kad pasijustume patrauklesnėmis, lieknesnėmis ar net seksualesnėmis.

Tai kas gi tie liekninantys | figūrą formuojantys apatiniai ?  Ir kaip jie gali pagelbėti mums ?

Šie moteriški  apatiniai  gaminami pagal specialią technologiją, naudojant elastingo ir stangraus audinio kombinacijas, kartu su figūrą formuojančio efekto sukirpimu.  Dažnai gamyboje naudojami ir specialaus mezgimo audiniai su padidinta kompresija tam tikrose apatinių srityse.

Padidintos kompresijos audinys padeda stipriau prispausti problemines vietas, tokias kaip “atsikišęs” pilvukas, sėdmenys, liemuo ar šlaunys. O specialus apatinių sukirpimas, padeda išryškinti moteriškos figūros privalumus (lieknesnį liemenį ar pakeltą krūtinę).

Liekninantys apatiniai suteikia moteriškai figūrai vientisą siluetą, gerai apspaudžia ir paslepia figūros “netobulumus”.

Ar liekninantys apatiniai gali pagelbėti visoms moterims?

Liekninantys apatinai gali padėti įvairaus sudėjimo moterims ir merginoms. Net, jeigu esate pakankamai liekna, bet norite paslėpti “atsikišusį” pilvuką ar tiesiog paryškinti liemenį, jie puikiai jums pagelbės. O jeigu dėvite didesnio dydžio drabužius, nėra priežasties savęs nuvertinti. Tinkamai parinkti liekninantys apatiniai dėvint net didesnį dydį, puikiai  pagelbės atrodyti liekniau ir suformuos tolygesnį figūros siluetą.

Ar liekninantys apatiniai gali pakenkti sveikatai?

Jau seniai praėjo tie laikai, kai moterys turėjo kentėti pastovų skausmą, dėvėdamos liemenį ploninantį korsetą.  Viktorijos epochos laikais buvo paplitęs posakis: “jeigu korsetas nepalieka mėlynių, vadinasi jis dėvimas neteisingai”. Ar galite tuo patikėti?

Šių laikų technologijos, audiniai, aukštos kokybės dizainas leidžia gaminti tokius apatinius, kurie ne tik  malonūs  dėvėti, nesukelia jokio diskomforto, bet ir padeda pagerinti laikyseną.


O šiuolaikinės kompresinės pėdkelnės – tikras atradimas moterims. Jos ne tik lieknina šlaunis, prispaudžia pilvuką, bet ir patraukliai bei elegantiškai atrodo ant kojų.  Kompresinių pėdkelnių dėka galima išvengti kojų tinimo ir skausmo blauzdose ( ypač tai aktualu ilgas valandas dirbančioms stovimą ar sėdimą darbą).

Tai kurgi dingsta papildomi riebalai dėvint liekninančius apatinius?

Riebalai tiesiog stipriau apspaudžiami, tampa kompaktiškesni ir užima mažiau vietos.  Taip figūra atrodo vientisesnė, lieknesnė ir patrauklesnė. Jeigu apatiniai yra gerai išformuoti, odos riebalinį sluoksnį galima netgi lengvai “nukreipti” į labiau norimas vietas (sėdmenis ar krūtinės link).

Taigi, šiuolaikinės moterys ir merginos neturi priežasties  jaustis “pelenėmis”.  Net ir neturint  tobulos figūros yra daug galimybių atrodyti patraukliai ne tik per šventes, bet ir kasdien. Tai kodėl gi tuo nepasinaudojus ?

Šaltiniai: 

Ysolt Usigan. „The Science of Shapewear“ (2016)