Kaip sulieknėti?... Kaip atsikratyti celiulito?... Kaip greitai numesti svorio?  Dažnas klausimas kiekvienai.

Savo įpročiams keisti nėra noro, o dažnai ir laiko. O papildomi kilogramai savaime  - netirpstaUndecided

Deguonies dieta. Ar tai gali padėti sulieknėtiWink?

Viena svorio mažinimo paslapčių, laikantis taisyklingo maitinimosi  sąlygų, yra taisyklingas kvėpavimas.

Sienos universiteto dietologijos doc. P.Luidži Rossi teigia, kad “neužtikrinant būtino deguonies pritekėjimo į organizmo  ląsteles , metabolizmas sulėtėja, ir mes nesudeginame riebalų (1 gr. riebalų sudeginti reikia 2 litrų deguonies).

Apie 20–25% žmonių kenčia nuo sumažėjusio deguonies kiekio organizme. Kiekvieną dieną žmogus atlieka mažiausiai 20  tūkstančių kvėpavimo judesių, kurie turi aprūpinti organizmą 2 tūkstančiais litrų deguonies per dieną. Tačiau dėl rūkymo,  viršsvorio, ilgo buvimo uždarose patalpose ar kvėpavimo ligų, ši norma nėra įvykdoma”.

Praktinis sprendimas - deguonies dieta. Tai kvėpavimo pratimai, susidedantys iš trijų etapų. Pratimai atliekami mažiausiai 2 kartus per dieną, išvėdintame kambaryje, o geriausia – atvirame ore.

  1. Pradedame giliu įkvėpimu. Pakeliame pilvą ir diafragmą.
  2. Sulaikome kvėpavimą kelias sekundes.
  3. Giliai iškvėpiame.

„Pratimą galima kartoti kol atsiras pirmi galvos svaigimo požymiai, - tęsia P.Luidži Rossi. Galvos svaigimas byloja apie  deguonies kiekio padidėjimą kraujyje. Deguonis pasiekia smegenis, užpildė širdį, raumenis, kepenis ir visą organizmą“.

O štai, dar viena kvėpavimo dieta, kurią galima išbandyti. Tai japono M.Ryosuke sukūrta speciali kvėpavimo metodika, kuri padeda deginanti kilogramus ir numesti svorio. “Per dieną pakanka vos 2–5 min., jog būtų galima džiaugtis lieknesniu kūnu” – taip teigia M.Ryosuke.

Metodikos esmė: pirma, per 3 sekundes padaryti gilų įkvėpimą per nosį, o vėliau, stipria, per 7 sekundes iškvėpti per burną. Svarbu, iškvepiant reikia įtempti visus raumenis, kad oras pilnai pasišalintų iš kūno.

Norite išbandyti?

1. Įtraukite sėdmenis. Padėkite vieną koją į priekį ir perkelkite 90 proc. svorio ant galinės kojos. Pakeldami rankas virš  galvos, giliai įkvėpkite per 3 sekundes. Per 7 sekundes stipriai iškvėpkite per burną  ir nuleiskite rankas žemyn. Iškvepiant  turite įtempti visus kūno raumenis.

2. Atsistokite tiesiai ir įtempkite sėdmenis. Vieną ranką uždėkite ant pilvo, o kitą – ant apatinės nugaros dalies.  Įkvėpkite  per 3 sekundes per nosį, iškvėpkite stipriaiper burną per 7 sekundes „agresyviai“.

Tačiau, reikia pripažinti, kad norint pasiekti greitesnių lieknėjimo rezultatų ir numesti svorio, reikėtų pasirūpinti sveika mityba ir judėjimu. Greičiausiai riebalus degina bėgiojimas ar greitas vaikščiojimasSmile