Celiulito gydymas namuose. Paprastas,....bet efektyvus "receptas" kovai su celiulituWink

Kosmetika nuo celiulito namų sąlygomis. „Kavos tirščių ir medaus pilingas“ - padės sustangrinti ir pagražinti Jūsų odą (atsiuntė Ilona (iš Radviliškio)).

 

 

Kosmetika nuo celiulito galite pasigaminti ir pačios. Pilingas - vienas iš paprasčiausių bet gana efektyvių priemonių, kuris tikrai padeda kaip priemonė nuo celiulito Smile

„Kavos tirščių ir medaus pilingą darau taip: prisikaupiu kavos tirščių tiek, kad užtektų vienam pilingui. Tada imu natūralų medų (jei jis kietas -  truputį pakaitinu vandens vonelėje, kad suminkštėtų). Tada dar  galima į tą masę išspausti truputį citrinos sulčių, kad oda po pilingo taptų dar minkštesnė ir švelnesnė:). Visus ingredientus išsuku ( ar su rankomis sutrinu), kad gautųsi lipnus pilingas. O jau tada, geriausiai eiti į pirtį ir  pilinguoti visas celiulito pažeistas vietas. Tai geriausiai daryti sukamaisiais judesiais. Pabūti ilgesnį laiką su tuo pilingu, o paskui nuplauti vandeniu. Oda iškarto atsinaujina tampa lygesnė ir gražesnė:)“.

O jeigu, kartais, aptingsite ar neturėsite laiko pasiruošti kosmetiką nuo celiulito pačios, galite pasirinkti sau tinkamą kremą ir pasSmile

Sėkmės visoms.... ir svarbiausiai - nepaliaukite kovojusios už savo grožį...juk „grožis vertas to, kad už jį pakovotumėte!“ (S.Loren)