Kaip atsikratyti celiulito? Badavimas tam nėra geriausias būdas lieknėjimui ir svorio metimui. Kiekvienas kilogramas, kurį numetate badaujant, sudaro 40% riebalų ir 60% raumenų audinio. Taigi, badaujant, numetama daugiau raumenų nei riebalų masės.

Geriau į savo racioną įtraukti šiuos 5 sveikus maisto produktus, kurie padės sumažinti ar net atsikratyti celiulitoWink

1. Liesa mėsa ir netgi paukštiena turi daug baltymų. Baltymai padeda formuoti raumenis, o daugiau raumenų reiškia didesnį kalorijų sudegimą. Baltymas taip pat turi amino rūgšties, kuri gamina kolageną, kuris pagerina odos elastingumą.

2. Žuvis. Riebios žuvys (sardinės, skumbrės, lašišos, upėtakiai, atlanto silkė ir pan.) ar žuvies taukai turi amino rūgščių, kurios stiprina ir sutvirtina odos ląsteles, o tai reiškia geresnę odos struktūrą (6 gr. žuvies taukų per dieną) padeda sumažinti  riebalų sluoksnį ir padidinti raumenų tvirtumą. Reguliarus žuvies taukų ir mankštos derinys padeda pastebimai pagerinti  raumenų tonusą (net 20 proc.).

3. Ryškūs vaisiai, ryškios daržovės. Vaisiuose ir daržovėse yra gausu mūsų imunitetą stiprinančių antioksidantų, kurie saugo odą ir šalina laisvuosius radikalus. Tačiau ne visi vaisiai ir daržovės jų turi vienodai. Didžiausia koncentracija yra ryškiuose vaisiuose ir daržovėse (ypač violetinio, mėlyno, raudono, oranžinio ir geltono atspalvio). Kad gauti didžiausią nauda iš daržovių ar vaisių, valgykite juos žalius arba pavirkite ant garų, tik jokiu būdu ne pervirkite.

4. Pupos, žirniai ir pupelės. Padeda sustiprinti jungiamąjį audinį ir sumažina uždegimo galimybę jame. Kai jungiamasis audinys po oda sustiprintas, celiulitas mažiau išryškėja.

5. Riešutai. Turi skaidulų ir baltymų, kurie naudingi kovojant su celiulitu. Riešutuose esantys riebalai padeda kelias valandas išlaikyti stabilų cukraus kiekį kraujyje — tada kūnas degina kalorijas iš riebalų atsargų. Taip pat graikiniai, žemės bei lazdyno riešutai labai vertingi odos išvaizdai. Nes juose yra vitaminų A, B1, B2, C bei kalio, magnio, kalcio, fosforo, sieros. Vitaminas A stiprina ir stangrina odą, B1 ir B2 neleidžia išdžiūti ir luptis epidermiui, o vitaminas C spartina kolageno ir elastino gamybą. Be to graikiniai riešutai dažnai vadinami tiesiog - nuotaikos riešutu, jie žvalina ir tonizuoja organizmą.

Taigi, pasistenkite, į savo racioną įterpti  kuo daugiau šių sveikų maisto produktų ir per 1-2 mėnesius galėsite džiaugtis sumažėjusiu celiulitu ir atrodysite lieknesnėWink